موفقیت در فروش بیمه با تقویت فن بیان

1,500,000
1,275,000 تومان
15% تخفیف
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...

توضیحات محصول

فروشندگان حرفه‌ای دریافته‌اند، که فروش یک ارتباط انسان به انسان است. پس می‌توان نتیجه گرفت، که نقش مهارت‌های ارتباطی و فن بیان در فروش انواع بیمه، پررنگ‌تر از فروش سایر محصولات است. در این دوره آموزشی، می‌آموزید که چگونه با یادگیری چند مهارت و اصل مهم، تبدیل به فروشنده بیمه موفقی شوید و از این راه، درآمدهای زیادی کسب کنید.

اغلب نمایندگان و فروشندگان بیمه، فرآیند فروش را برای خود سخت و نفس‌گیر می‌کنند. آن‌ها زمانی که در مقابل مشتری نشسته‌اند می‌کوشند، که بدون نیازسنجی مشتری و با بیان مزایا و پوشش‌های بیمه، نظر مثبت مشتری را برای خرید بیمه‌ها جلب کنند. این در حالی است، فروش بیمه به این پیچیدگی‌ها هم نیست.

فروشندگان حرفه‌ای دریافته‌اند، که فروش یک ارتباط انسان به انسان است. بنابراین ارتباط مستقیمی با مهارت‌های ارتباطی فروشنده دارد. پس می‌توان نتیجه گرفت، که نقش مهارت‌های ارتباطی و فن بیان در فروش انواع بیمه، پررنگ‌تر از فروش سایر محصولات است.

دقیقا به همین دلیل است که، فروشندگان بزرگ دنیا هیچ وقت چیزی نمی‌فروشند! آنها فقط به مشتری کمک می‌کنند. اگر آن‌ها به مشتری زنگ می‌زنند، برای آن است، که کمک شان کنند. اگر آن‌ها با مشتری قرار ملاقات می‌گذارند، دلایلی برای خرید به مشتری ارائه می‌دهند و هدف اصلی‌شان کمک به رفع نیازهای مشتریان است.

برای فروش موفق بیمه، یادگیری مهارت‌های همدلی و جلب اعتماد مشتری، نقش مهمی دارد. اگر فروش‌تان خوب نیست، اگر از فروش بیمه می‌ترسید، سعی کنید به جای فروش، تصمیم بگیرید به مشتری کمک کنید. در این مسیر، هیچ وقت به سودِ فروش فکر نکنید، بلکه بر روی کمک کردن به مردم فکر کنید.

در این دوره آموزشی، می‌آموزید که چگونه با یادگیری چند مهارت و اصل مهم، تبدیل به فروشنده بیمه موفقی شوید و از این راه، درآمدهای زیادی کسب کنید.

نوع فایل
ویدیویی

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...