دوره آموزشی تقویت حافظه، دقت و تمرکز

870,000
739,500 تومان
15% تخفیف
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...

توضیحات محصول

اگر گاهی احساس حواس‌پرتی می‌کنید، یا گاهی به خود لقب بی‌دقت می‌دهید، به کمک این دوره آموزشی می‌توانید، مشکل خود را حل کنید. در این دوره آموزشی، به صورت اصولی، صحیح و با روش‌های علمی و عملی می‌آموزید، که چگونه با تقویت توجه و تمرکز خود، به‌مرور دقت خود را نیز افزایش دهید و تصمیمات بهتری برای آینده و زندگی‌تان بگیرید.

همه‌ ما در طول زندگی با لحظاتی مواجه شده‌ایم که به خودمان گفتیم: «ای‌کاش دقت بیشتری می‌کردم. چرا بیشتر دقت نکردم؟ ای‌کاش حواسم جمع بود  یا ای‌کاش بیشتر توجه می‌کردم. مساله مهم دقت و توجه بیشتر است.»

اگر یاد بگیریم که چگونه به اطرافیان و محیط خود دقت و توجه بیشتری داشته باشیم، این لحظات «ای‌کاش» نیز در زندگی‌مان کمتر بروز خواهد شد. اگر گاهی احساس حواس‌پرتی می‌کنید، یا گاهی به خود لقب بی‌دقت می‌دهید، به کمک این دوره آموزشی می‌توانید، مشکل خود را حل خواهید کرد. 

در این دوره آموزشی، به صورت اصولی، صحیح و با روش‌های علمی و عملی می‌آموزید، که چگونه با تقویت توجه و تمرکز خود، به‌مرور دقت خود را نیز افزایش دهید و تصمیمات بهتری برای آینده و زندگی‌تان بگیرید.

نوع فایل
ویدیویی

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...