دوره آموزشی تکنیک‌های ارتباط موفق

900,000
765,000 تومان
15% تخفیف
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...

توضیحات محصول

ارتباط موفق به ما کمک می‌کند، که موفقیت‌های بیشتری در زندگی و کار خود کسب کنیم. ارتباط موفق تنها مربوط به روابط با افراد غریبه نمی‌شود، بلکه دانستن تکنیک‌های ارتباط درست، باعث بهتر شدن و صمیمانه‌تر شدن ارتباطات خانوادگی ما نیز خواهد شد. در این دوره آموزشی، به شما می‌آموزیم، که چگونه با استفاده از تکنیک‌های ارتباطات موفق، زندگی خود را از این رو به آن رو کنید و شاهد موفقیت‌های بی‌نظیر در مسیر زندگی شخصی، شغلی و اجتماعی خود باشید.

همه آدم‌ها ارتباط برقرار می‌کنند، اما این که یاد بگیرید چطور ارتباط خوب و موثری برقرار کنید، نیازمند داشتن مهارت است. برای اینکه در کار و تجارت یا هر عرصه دیگری از زندگی موفق شوید، باید بتوانید مهارت‌های ارتباطی را خوب یاد بگیرید. 

در بعضی روابط برقرار کردن ارتباط ساده است. بعضی‌‌ها ذاتاً استاد ارتباط برقرار کردن‌ هستند و اعتمادبه نفس بسیار زیادی برای اینکار دارند. اما این افراد چطور یاد می‌گیرند که با دیگران ارتباطی عالی، تاثیرگذار و سازنده برقرار کنند؟

برای ایجاد ارتباط موثر، ابتدا باید از اینکه دیگران معنی پیام ما را متوجه شده‌اند، اطمینان حاصل کنیم. چگونه می‌­توانیم مطمئن شویم که دیگران معنی و منظور پیام ما را به درستی درک کرده‌­اند؟ چگونه باید از تاثیر ارتباط خود با خبر شویم؟ از کجا بفهمیم، که آیا افراد از مصاحبت با ما خوشحال هستند؟ همه این موارد، به دانستن تکنیک‌های ارتباط موفق بستگی دارد.

ارتباط موفق به ما کمک می‌کند، که موفقیت‌های بیشتری در زندگی و کار خود کسب کنیم. ارتباط موفق تنها مربوط به روابط با افراد غریبه نمی‌شود، بلکه دانستن تکنیک‌های ارتباط درست، باعث بهتر شدن و صمیمانه‌تر شدن ارتباطات خانوادگی ما نیز خواهد شد.

در این دوره آموزشی، به شما می‌آموزیم، که چگونه با استفاده از تکنیک‌های ارتباطات موفق، زندگی خود را از این رو به آن رو کنید و شاهد موفقیت‌های بی‌نظیر در مسیر زندگی شخصی، شغلی و اجتماعی خود باشید.

نوع فایل
ویدیویی

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...