دوره آموزشی رفع خجالت و کم‌رویی

1,100,000
935,000 تومان
15% تخفیف
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...

توضیحات محصول

برای درمان کم‌رویی باید با عواملی که باعث خجالتی شدن شما شده است، اطلاعات کسب کنید و دانش خود را برای مقابله با کم‌رویی و خجالت و درمان آن افزایش دهید. در این دوره آموزشی به شما یاد می‌دهیم، که چگونه بر مشکل کم‌رویی و خجالت خود غلبه کنید و از چه مهارت‌هایی برای مقابله با ترس‌های خود در برخورد و مواجهه با دیگران استفاده کنید.

آیا کم‌رو هستید؟ اگر این چنین است، شما تنها نیستید. بسیاری از مردم در جهان از کم‌رویی و خجالت خفیف تا شدید رنج می برند و در تلاش برای غلبه بر آن هستند. برای غلبه بر کم‌رویی، نیاز به درک شرایطی دارید، که باعث کم‌رویی و خجالت شما می‌شوند. 

تغییر وضعیت ذهنی و چشم انداز در مورد این شرایط و تمرین کردن در موقعیت‌های ناراحت کننده، تا زمانی که نگرانی‌ها را پشت سر بگذارید و راحت شوید؛ به شما کمک می‌کند تا خجالت و کم‌رویی را کنار بگذارید. 

به یاد داشته باشید، که شکستن پوسته‌تان جادویی نیست و یک شبه اتفاق نمی‌افتد. شاید روزها و حتی ماه‌ها طول بکشد، تا بتوانید بر خجالتی بودن خود غلبه کنید و از کم‌رویی نجات پیدا کنید. برای درمان کم‌رویی باید با عواملی که باعث خجالتی شدن شما شده است، اطلاعات کسب کنید و دانش خود را برای مقابله با کم‌رویی و خجالت و درمان آن افزایش دهید.

در این دوره آموزشی به شما یاد می‌دهیم، که چگونه بر مشکل کم‌رویی و خجالت خود غلبه کنید و از چه مهارت‌هایی برای مقابله با ترس‌های خود در برخورد و مواجهه با دیگران استفاده کنید. دوره آموزشی رفع خجالت و کم‌رویی، روش‌های مبارزه با این احساس عذاب آور را به شما آموزش می‌دهد.

نوع فایل
ویدیویی

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...