دوره آموزشی شروع طلایی در گفتگو

660,000
561,000 تومان
15% تخفیف
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...

توضیحات محصول

تنها چاره شروع یک ارتباط دوطرفه صحیح و باز کردن سر صحبت با یک فرد غریبه، یاد گرفتن اصول طلایی برای شروع یک گفتگو است. در این دوره آموزشی، می‌آموزید که چگونه شروعی عالی و جذاب در گفتگوهای خود داشته باشید و با رعایت چه اصول و تکنیک‌هایی، افراد غریبه را به صحبت کردن با خودتان ترغیب کنید.

شاید به سمیناری رفتید و خواستید با فردی برای همکاری ارتباط برقرار کنید؟ یا با دوستانِ دوست‌تان بیرون رفتید، اما نمی‌دانستید چطور گفت و گویی را شروع کنید؟ شاید در خیابان هنرمند مورد علاقه خود را دیدی، اما نمی‌دانستید چطور جلو  بروید و سر صحبت را باز کنید؟

شاید در چنین شرایطی، اولین راه‌حلی که به ذهن‌تان می‌رسد، پرسیدن حال طرف مقابل‌تان باشد: «سلام، حالتون چطوره؟…» و سپس با شنیدن یک «تشکر» ساده، مکالمه شما با شخص مورد نظرتان به پایان برسد. اما هدف واقعی شما از پرسیدن حال او، شنیدن تنها یک تشکر ساده نیست! 

شاید می‌خواهید پیشنهاد کاری بدهید، اما نمی‌دانید باید چطور شروع کنید؟ شاید می‌خواهید بیشتر طرف مقابل خود را بشناسید، ولی هیچ کلمه مناسبی برای ادامه مکالمه پیدا نمی‌کنید، پس چاره چیست؟

تنها چاره شروع یک ارتباط دوطرفه صحیح و باز کردن سر صحبت با یک فرد غریبه، یاد گرفتن اصول طلایی برای شروع یک گفتگو است. شما باید شروع شگفت‌انگیزی در آغاز گفتگوی خود داشته باشید، تا بتوانید فرد مقابل را مشتاق به برقراری ارتباط با خودتان کنید.

در این دوره آموزشی، می‌آموزید که چگونه شروعی عالی و جذاب در گفتگوهای خود داشته باشید و با رعایت چه اصول و تکنیک‌هایی، افراد غریبه را به صحبت کردن با خودتان ترغیب کنید.

نوع فایل
ویدیویی

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...